SIT – ERP & CRM Solutions
מגזרים עסקיים מוצרים ושירותים About אודות
תמיכה קריירה מאמרים לקוחות קהילות ארכיון חדשות חדשות SIT & QAD

היי טק

QAD בתעשיית ההיי טק
גם המוצרים הטובים ביותר נהנים ממחזור חיים קצר יחסית ואשר דורש שיתוף פעולה הדוק עם ספקים.יצרנים בעולם ההי טק נדרשים לתפעל ארגון יעיל המבוסס על עלויות נמוכות לצד דרישות איכות בלתי מתפשרות.

ניסיון עתיר
ל QAD ניסיון עתיר ביישום תפיסת עולם אופטימלית ( מודל ה Lean ) , בכל המודולים השונים של המערכת , מתכנון המוצר , דרך ניהול שרשרת האספקה , ייצור , לוגיסטיקה וניהול הלקוחות.

פתרונות מבוססי מציאות
את פתרונות QAD ניתן למצוא בחברות מובילות בתעשייה. פתרונות QAD מיושמים בהצלחה בחברות ייצור של מחשוב , רכיבי אלקטרוניקה , מוליכים למחצה , רכיבים ייעודים ומערכות תקשורת. מערכת ה ERP של QAD מעניקה מגוון פתרונות בכל סקטור של התעשייה.

מחויבות לתעשייה וחזון
QAD מחוייבת לפתרונות שתומכים בצרכי תעשיית היי טק , ובשרשרת האספקה המשתנה תדיר ,והנדרשת לגמישות בשוק העולמי וזאת תוך כדי שיפור פנימי מתמיד של הפעילות התפעולית והעסקית.

גמישות
בתעשיית  שמאופיינת במחזור חיי מוצר מהיר מכל תעשייה אחרת ובמורכבות שרשרת האספקה גדלה והולכת , הצורך במערכת ERP שמסוגלת לספק את כל הדרישות וניתנת להטמעה מהירה וגמישות הינו עליון. ארכיטקטורת המערכת של QAD מאפשרת לחברות היי טק לטפל בכל הצרכים , במהירות , ביעילות ובעלויות נמוכות מהקיים במערכות בינלאומיות מרובות אפליקציות.

חבילת פתרונות שלמה
פתרון QAD לתעשיית ההיי טק והאלקטרוניקה הינו פתרון שלם שמטפל בכל הצרכים האסטרטגים , תכנון וייצור , קבלנות משנה , פעילות בינלאומית , ניהול מחזור חיי המוצר ושירות ותמיכה למוצרי החברות לאחר הטמעתן באתרי הלקוח.

שיתוף פעולה
QAD מעניקה כלים מעולים לשיתוף פעולה עם ספקים , רכש , קבלנות משנה , תכנון ועבודה מול לקוחות .עם דגש על שקיפות תהליכית ומיקוד , QAD מספקת כלים שעוזרים לך להאיץ את שרשרת האספקה.


רב שכבתיות גלובאלית
רבות מחברות ההיי טק היצרניות פועלות בכל העולם , מאספקה לשווקים הבינלאומיים , רכישה מספקים במקומות שונים או קבלת פתרונות מקבלני משנה וחבירה לשותפים עסקיים מעבר לים. QAD תומכת בכל צורך גלובאלי אפשרי , בכל קונפיגורציה , מריבוי
שפות ( 28 שפות ) , ריבוי יישויות עסקיות , ריבוי מטבעות ותקשורת בין חברתית ורב חברתית מורכבת ככל שתהיה.

נקודות עיקריות בתעשיית ההיי טק
המטרה של QAD היא לספק את חבילת המוצרים הטובה ביותר ללקוחותיה. להשגת מטרה זו עובדת QAD בשיתוף פעולה מלא עם לקוחות ומומחים בתעשייה , בכדי להבין ולהתמודד עם צרכי התעשייה המשתנים וההזדמנויות השונות.

איזונים בין ביקוש והיצע
בסביבת ההיי טק היצרנית היכולת להגיב לאירועים בזמן אמת היא קריטית ליכולת לנהל ארגון רווחי ולהשיג תוצאות. מגוון המוצרים ומחזור חיי המוצר הקצרים מעלות את האתגר הנדרש והגמישות באספקת הביקושים וההיצע. מערכת ה ERP של QAD תומכת בצרכי המסחר והשקיפות . מערכות התכנון והתנועות המוטעמות בתוכה מאפשרות תגובה בזמן אמת עם מידע אמין.

להעלות את רף הרווחיות
מהצעה להזמנה דרך כל הערוצים הנדרשים : יישום תהליכי Lean משלב ההצעה ועד לתקבולים , בכל ערוץ מכירה. כך תוכלו להיות תחרותיים ולהאיץ את המכירות והתקבולים. ניהול הלקוח , מהמפיצים דרך OEM דורש תהליך אוטמטי מקיף של המכירות והשיווק על מנת להשיג יתרון על המתחרים.

הנעת חדשנות.
חברות ההיי טק מתחרות על חדשנות ואופטימיזציה של מחזור חיי המוצר. QAD חברה ל PTC (חברה בינלאומית בעולם התכנון ההנדסי , תחת חברת סימנס העולמית) בכדי להעניק ליצרני היי טק מערכת פיתוח מוצר שלמה (PDS ) המשולבת עם הרכש והייצור וכך לאפשר גישה לכל מחזור חיי המוצר (PLM) . כמו כן , QAD מעניקה פתרון מקיף לסביבות המבוססות על ייצור על פי הזמנה. מודול הקונפיגורטור של QAD מאפשר לאנשי הרכש להכניס הזמנות מורכבות ללא ידע טכני עתיר של המוצר או המערכת.

הי טק
תעשיית הרפואה
תעשייה
מוצרי צריכה
רכב
מזון ומשקאות
ארגונים ולונטריים
חברת SIT , מקבוצת החברה לישראל , נציגתה הרשמית של מערכת ה ERP מבית QAD .
QAD ERP
QAD – ה ERP עם הפתרון הטוב ביותר לניהול ייצור מוצרים טכנולוגיים
Tableau
Crimson Hexagon Certified Partner></a></td>
    </tr>
    
    <tr>
     <td width=

מבין לקוחותינו

בניית אתרים
יוני נתניהו 1ג' אור יהודה 60250 טל: 03-6341299 פקס: 03-6341301 info@sitqad.co.il 2010 © כל הזכויות שמורות לחברת SIT