SIT – ERP & CRM Solutions
מגזרים עסקיים מוצרים ושירותים About אודות
תמיכה קריירה מאמרים לקוחות קהילות ארכיון חדשות חדשות SIT & QAD

תעשייה

QAD בתעשייה היצרנית
ניתן למצוא את פתרונות QAD ביצרנים תעשייתיים משמעותיים בעולם. QAD מהווה פתרון מעודף בחלק המשמעותי מהתעשייה.

מטרות בתעשייה היצרנית
המטרות בתעשייה היצרנית הינן להשתית עקרונות Lean (ייצור רזה) על מכלול התפעול ושרשרת האספקה בעוד אתגרים חדשים ממשיכים להגיע מצד הלקוחות. התחרות דורשת את היכולת לספק מוצרים מורכבים בזמן קצר ובעלויות נמוכות וזאת למרות עלויות גואות בעלות חומרי הגלם. חדשנות וייצור בשיטת Lean מהווים אסטרטגיה מרכזית בתמיכה בשוק תחרותי וביכולת להפחית עלויות ולקצר מחזורי ייצור.

חזון ומחוייבות לתעשייה
QAD מחוייבת לתעשייה היצרנית , בפיתוח מתמיד של פתרונות שמחזקים את יעילות הלקוחות בתעשייה ומסייעים להאיץ את שיתוף הפעולה בשרשרת האספקה. QAD אימצה את עקרונות הייצור הרזה Lean ומחזקת את שיתוף הפעולה עם התעשייה ,ומביאה לפיתוח פתרונות בתעשייה . QAD נתפסת כמובילה בערכים מוספים בתעשייה היצרנית .

גמישות
פתרונות QAD מסייעים לתעשיה להתחרות עם עלויות נמוכות של ייצור וחדשנות המוצרים , ביחד עם הצורך לשרת שווקים עולמיים ולהעניק מענה מלא לדרישות הסביבתיות הרבות ותהליכי הרגולציה הגלובאלים. כמו כן , היכולת של QAD להטמיע במהירות את מערכת ה QAD מסייעת רבות בשוק העסקי של היום.

חבילה שלמה ומקיפה
פתרון QAD ליצרנים תומך בכל היבטי הרכש , הייצור ,ניהול הלקוח וקבלני משנה. QAD מעניקה את כל הכלים הדרושים לשיתוף פעולה עם ספקים , מפתחים ומיקור חוץ עם לקוחות וזאת תוך כדי דגש על קבלת המידע בזמן אמת ובשקיפות תהליכית מלאה ודיוק בשימוש במשאבים , עם תמיכה בצורך להאיץ את שרשת האספקה של הארגון.

צרכים גלובאלים רב תחומיים ושכבתיים
רבים מהיצרנים בתעשייה עובדים על פני הגלובוס , מאספקת המוצר הסופי לשווקים הבינלאומיים , דרך רכש גלובאלי ואו שימוש בקבלני משנה לביצוע חלק או כל מתהליכי הייצור וכלה בשיתוף פעולה עם שותפים עסקיים. פתרונות QAD תומכים בכל קונפיגורציה נדרשת וניתן ליישם את מערכת ה QAD בריבוי שפות (29 שפות ) ריבוי יישוית עסקיות ועוד.

נקודות עיקריות בתעשייה:
חברת QAD פיתחה ניסיון עתיר ומומחיות בכל אחד מהסגמנטים היצרנים בתעשייה.

יישום פתרונות רזים (Lean ) ואפקטיבים לכל התהליכים מ quote to cash , בכל הערוצים:
בדגש על ניהול הלקוחות , היכולת להגיב מהר תלויה רבות ביישום תפיסת הייצור הרזה ( Lean ) תוך מניעה של התערבות ידנית עם שיפור המרכיבים האוטומטים והאינטגרציה של התהליך כולו. QAD מסייעת ליצרנים להציג חזות אחידה מול לקוחותיהם באמצעות פתרונות חדשים מבית QAD ואו דרך רכישות אסטרטגיות של מוצרים משלימים.

יישום מהיר בעלות כוללת נמוכה לשווקים המתפתחים:
ל QAD יש את הניסיון הטוב ביותר והתוצאות המוכחות ליישום ERO מהיר. מערכת ה ERP של QAD עם מתודולוגיות היישום המוכחות של QAD  בביצוע חברת SIT , שותף QAD בישראל,  מבטיחים יישום מוצלח עם סיכון מינימלי לכל שוק , בכל רמת מורכבות וביזור עולמי. הנוכחות העולמית של QAD , התמיכה הבינלאומית והמומחיות מהווה שיקול חשוב בבחירת QAD כספק מעולה בתעשייה.

בידול מול מתחרים , חדשנות ומוצרים חדשים:
לחברת QAD שותפות עסקית עם חברת PTC המאפשרת תמיכה מלאה בפיתוח המוצר (PDS ) ביחד עם תהליך הרכש והייצור שמביאה פתרון מלא לכלל מחזור ניהול חיי המוצר (PLM) . כמו כן ל QAD טיפול אפקטיבי בתהליך רכש קונפיגורטיבי מורכב.  

הי טק
תעשיית הרפואה
תעשייה
מוצרי צריכה
רכב
מזון ומשקאות
ארגונים ולונטריים
חברת SIT , מקבוצת החברה לישראל , נציגתה הרשמית של מערכת ה ERP מבית QAD .
QAD ERP
QAD – ה ERP עם הפתרון הטוב ביותר לניהול ייצור מוצרים טכנולוגיים
Tableau
Crimson Hexagon Certified Partner></a></td>
    </tr>
    
    <tr>
     <td width=

מבין לקוחותינו

בניית אתרים
יוני נתניהו 1ג' אור יהודה 60250 טל: 03-6341299 פקס: 03-6341301 info@sitqad.co.il 2010 © כל הזכויות שמורות לחברת SIT