SIT – ERP & CRM Solutions
מגזרים עסקיים מוצרים ושירותים About אודות
תמיכה קריירה מאמרים לקוחות קהילות ארכיון חדשות חדשות SIT & QAD

מוצרי צריכה

QAD ותעשיית מוצרי הצריכה
יצרנים בתעשיית מוצרי הצריכה נדרשים להשאר תחרותיים ביותר בשוק תובעני בו דרישות הלקוח משתנות תדיר , טכנולוגית המוצרים נעה במהירות מסחררת ומחזור חיי המוצר קצר מאי פעם. בתנאים אלו פתרונות QAD ברורים , גמישים ומותאמים לצרכים העסקיים. בנוסף ללחץ הקיים בין צמיחה לרווחיות , נדרשים יצרני המוצרים לעמוד באתגרים רגולטיבים , איכותיים ועמידות מוצרים וזאת לאור ההחזרות הגדולות שידע השוק בעבר והטיפול בחלקים בייצור ישיר או מיובא. בשוק תחרותי , הלקוחות עומדים בפני אופציות ברורות, שיפור המוצר ואיכותו תחת עמידה בסטנדרטים קשוחים או כשלון עסקי.

פתרונות QAD תומכים ביצרני המוצרים המובילים ובדרישות התעשייה תוך שמירה על איכות הספקים ושיתוף פעולה מלאה במחזור שרשרת האספקה. פתרונות QAD מסייעים ליצרני המוצרים לעמוד בדרישות הרגולטיביות , דרישות המשקיעים , הלקוחות ולקוחות הקצה.

חזון ומחוייבות לתעשייה
המטרה של QAD היא לספק מערכת ERP שתוכננה לתעשיית מוצרי הצריכה ומאפשרת ללקוחות להשיג את מטרותיהם. QAD מספקת את המומחיות והפתרונות הדרושים ללקוחות כך שיוכלו להשיג ביצועים מעולה ושיפור שרשרת האספקה , תמיכה בדרישות ירוקות ופתרונות ייצור Lean .

חבילה שלמה ומלאה
פתרון QAD מטפל בכל ההיבטים של ייצור מוצרי צריכה והאטסרטגיות הכרוכות בהן , הכוללות טיפול ותמיכה בייצור מבית  ובייצור באמצעות קבלני משנה , ניהול הערוצים מול הלקוחות , תכנון מתקדם וטיפול בתהליכי ה eCommerce בכל מחזור שרשרת האספקה.

eCommerce
פתרונות QAD לתעשיית מוצרי הצריכה תומכים בצורה מלאה בכל הדרישות העולמיות של המסחר eCommerce וכל זאת בסביבה אחת . מתהליכי EDI סטנדרטים וכלה בזיהו סחר גלובאלי (GTIN -Global Trade Identification Number ) . חברת QAD תומכת בכל צורך , בכל מקום , עם הדרכות מקיפות ותמיכת שותפים עסקיים בכל הגלובוס.

יכולות בינלאומיות
רבים מיצרני מוצרי הצריכה פועלים ברחבי הגלובוס , אם בצורך לספק מוצרים לשווקים העולמיים , רכש עולמי או מיקור חוץ של חלק או כל התהליכים. פתרונות QAD תומכים בכל קונפיגורציה וניתנים להטמעה בשפות רבות (29) , ריבוי יישויות עסקיות ופיננסיות אחרות.

נקודות עיקריות בתעשיית מוצרי הצריכה
QAD גאה ביכולתה וניסיונה בתמיכה באתגרים העסקיים וההזדמנויות הקרויות בתעשיית מוצרי הצריכה.

בניית בטחון צרכנים במוצרים ובאיכותם:
יצרני מוצרי הצריכה הגלובאלים ערים לצורך במוצרים איכותיים וזאת עם העובדה כי מוצרים מיוצרים במדינות מרוחקות.

תמיכה ברגולציות גלובאליות:
מאז שנת אלפיים ואחת שונו הרגולציות לגבי מסחר עולמי . לשרשת האספקה נוספו דרישות רגולטיבות כפי שקיים בתעשיית המזון והתרופות , לניטור ,דיווח ,טיפול במסמכי שילוח מורכבים ושמירה סביבתית על חומרי גלם בעלי סיכון.

שמירה על סביבה ירוקה
חברות מובילות כמו Tesco , Wall Mart , מובילות את הדרך בתוכניות ירוקות להפחתת גזי חממה , שמירת משאבים  ושיפור תמידי בשימוש בחומרי גלם. פתרונות QAD מסייעים ליצרני מוצרי הצריכה בהפחתת גודל האריזות , מיקסום המשלוחים וניהול ייצור Lean שמסייע למכונות בקו הייצור לעבוד באפקטיביות מירבית תוך כדי עמידה בדרישות החדשות.

הלקוחות "מושכים" את המוצרים לנקודת המכירה - DDSN
יצרני מוצרי הצריכה מובילים מבינים את הצורך במיקוד מול הלקוח ובצורך לרשת אספקה מבוססת על דרישה לעומת "דחיפה" של מוצרים לשוק. בניית רשת אספקה ה DDSN - demand-driven supply network .המטרה של רשת DDSN היא להרגיש את השינויים ברצונות הצרכנים ולספק את הביקוש. פתרונות מבוססי DDSN של QAD מאפשרים ללקוחות התעשייה לבנות שרשרת אספקת חזקה , יעילה והמגיבה לשינויים תדירים.

הי טק
תעשיית הרפואה
תעשייה
מוצרי צריכה
רכב
מזון ומשקאות
ארגונים ולונטריים
חברת SIT , מקבוצת החברה לישראל , נציגתה הרשמית של מערכת ה ERP מבית QAD .
QAD ERP
QAD – ה ERP עם הפתרון הטוב ביותר לניהול ייצור מוצרים טכנולוגיים
Tableau
Crimson Hexagon Certified Partner></a></td>
    </tr>
    
    <tr>
     <td width=

מבין לקוחותינו

בניית אתרים
יוני נתניהו 1ג' אור יהודה 60250 טל: 03-6341299 פקס: 03-6341301 info@sitqad.co.il 2010 © כל הזכויות שמורות לחברת SIT