SIT – ERP & CRM Solutions
מגזרים עסקיים מוצרים ושירותים About אודות
תמיכה קריירה מאמרים לקוחות קהילות ארכיון חדשות חדשות SIT & QAD

מזון ומשקאות

QAD בתעשיית המזון והמשקאות
לקוחות QAD פועלים בכל שכב ורמה של תעשיית המזון והמשקאות. מבין לקוחותינו ניתן למצוא, מובילי דרך בתעשיית המשקאות, מוצרי החלב, מזון טרי, אפייה ומזון מעובד.

חזון מחוייבות לתעשייה
מטרת QAD הינה לספק מערכת ERP שמתוכננת לתעשיית המזון והמשקאות ואשר מאפשרת ללקוחות להשיג את מטרותיהם. QAD שואפת לספק פתרונות ייחודים לתעשייה , ליישום הפתרונות הטובים ביותר best practice בכל תחומי התעשייה כולל שרשרת האספקה ותמיכה אסטרטגיה ירוקה וייצור בשיטת lean.

חבילה גלובאלית מלאה וכוללת
פתרון QAD לתעשיית המזון והמשקאות תומך בכל דרישות המסחר האלקטרוני eCommerce וכל זאת בסביבה מאוחדת ובסטנדרטים מלאים של ה EDI כולל GTIN-Global Trade Identification number . עם תמיכת שותפים והדרכות מקיפות , QAD תומכת בכל המשווקים הגלובאלים . QAD תומכת בכל רחבי הגלובוס , ב 29 שפות , ריבוי יישויות עסקיות ועוד.

חברות המזון והמשקאות מתמודדות עם לחצים עסקיים שמקטינים את הרווחיות ומגבירים את הדרישה של הצרכן הסופי עם דרישות רגולטיביות מחמירות וגדילת הצריכה דרך הערוצים השונים. בכדי להצליח בתעשיית המזון , היצרנים נדרשים לעמוד באתגרים אלו ולהמשיך ולשפר את איכות המוצר תוך תשומת לב מתמדת לשוק העולמי ולדרישות וההזדמנויות הנמצאות בו.

QAD מביאה לשוק , שילוב מנצח של טכנולוגיה מותאמת לצרכים העסקיים עם אפליקציות ייעודיות שעונות לכל צרכי תעשיית המזון והמשקאות ובכך מאפשרת לתעשייה לטפל בהצלחה בתפעול וביוזמות משתנות , עם עמידה ברגולציות המחמירות , שיתוף הפעולה הנדרש עם הצרכן ויחסים עסקיים טובים עם ספקי התעשייה ושליטה בשרשרת האספקה המורכבת.

נקודות עיקריות בתעשיית המזון והמשקאות:
תעשיית המזון והמשקאות עומדת בלחץ תמידי לשיפור , רגולציה ואיכות.
בכדי לנצח ולהוביל בתעשייה נדרש מהיצרנים לצפות את הדרישות ואף להתעלות מעבר לדרישות. לפתח שרשרת אספקה הדוקה וסגורה עם ספקים , לשפר את השירות עם הלקוח , לשמור על עלויות ולתעל היטב את התפעול. QAD מבינה את הצרכים הללו ופיתחה מגוון פתרונות ושירותים לתמוך בתעשיית המזון והמשקאות.

לאפשר מצויינות תפעולית:
מרווח הרווחיות בתעשיית המזון והמשקאות יכול להיות דק במיוחד והתחרות על מקום במדף הוא קשה במיוחד. המותגים מתחזקים וטעמים חדשים ומוצרים חדשים חודרים לשוק. העונתיות בתעשייה משחקת תפקיד חשוב ומשפיעה מאוד על השוק , גם בהיבט של חיזוי נכון של ביקושים וכמובן בהיבט של תכנון ייצורי נכון. מה שנדרש בשביל לנצח , הוא היכולת לפתח תהליכים אפקטיבים , קלים לשימוש וזה ניתן לביצוע עם פתרונות QAD.

אמון הצרכנים , בטיחות המוצר ואיכותו:
מודעות גוברת של הצרכנים העולמיים לטיב המוצרים , משפיעה על היכולת של היצרנים למכור בשווקים חדשים , כמו סין למשל. אי היכולת להטמיע בקרת איכות , תהליכי אימות ולהבטיח לצרכנים כי המוצרים בטוחים , תביא לכשלון עסקי.

עמידה בדרישות הרגולטיביות העולמיות:
אירועי האחד עשר בספטמבר שינו את כללי המשחק של הסחר העולמי. בשרשרת האספקה נוספו דרישות דיווח רבות , מעקב אחר המוצר , איתור ושינוע מתאים עם המסמכים הנדרשים. כמו כן דרישות בתחום הזיהום והפסולת נוספו. מערכת ה QAD מטפלת היטב בצרכים אלו ומסייעת לתעשיית המזון והמשקאות להמנע מקנסות משמעותיים ועיכובים שמשמעותם לקוחות וצרכנים לא שמחים.

תמיכה ביוזמות ירוקות:
משווקים עולמיים ונותני שירותים דורשים שיצרני התעשייה יטמיעו תוכניות 'סביבה ירוקה' שתסייע בהפחתת פליטות גזי חממה , תשמור על משאבים טבעיים ותסייע בשיפור ומיקסום משאבים. QAD מסייעת ליצרנים לטפל בצורה מיטבית בגודל האריזה , קיבוץ חכם של מטענים ומקסום השימוש במכונות הייצור.

הלקוחות "מושכים" את המוצרים לנקודת המכירה - DDSN
יצרני המזון המובילים מבינים את הצורך במיקוד מול הלקוח ובצורך לרשת אספקה מבוססת על דרישה לעומת "דחיפה" של מוצרים לשוק. בניית רשת אספקה ה DDSN - demand-driven supply network .המטרה של רשת DDSN היא להרגיש את השינויים ברצונות הצרכנים ולספק את הביקוש. פתרונות מבוססי DDSN של QAD מאפשרים ללקוחות התעשייה לבנות שרשרת אספקת חזקה , יעילה והמגיבה לשינויים תדירים.

.

הי טק
תעשיית הרפואה
תעשייה
מוצרי צריכה
רכב
מזון ומשקאות
ארגונים ולונטריים
חברת SIT , מקבוצת החברה לישראל , נציגתה הרשמית של מערכת ה ERP מבית QAD .
QAD ERP
QAD – ה ERP עם הפתרון הטוב ביותר לניהול ייצור מוצרים טכנולוגיים
Tableau
Crimson Hexagon Certified Partner></a></td>
    </tr>
    
    <tr>
     <td width=

מבין לקוחותינו

בניית אתרים
יוני נתניהו 1ג' אור יהודה 60250 טל: 03-6341299 פקס: 03-6341301 info@sitqad.co.il 2010 © כל הזכויות שמורות לחברת SIT