SIT – ERP & CRM Solutions
מגזרים עסקיים מוצרים ושירותים About אודות
תמיכה קריירה מאמרים לקוחות קהילות ארכיון חדשות חדשות SIT & QAD

CRM SaaS

פתרון SaaS למערכת ה Microsoft Dynamics CRM
מאפשר לך לחסוך לארגון שלך כסף ע"י שימוש בתוכנה ללא רכישת רישיונות תוכנה. פתרון SaaS מאפשר תשלום על פי שימוש בלבד. התשלום הוא חודשי ואינו מחייב הוצאות לטווח ארוך.

SIT מאפשרת פתרון CRM מלא בתשלום לפי שימוש. מעתה אין צורך בהשקעות כבדות ברישיונות , בתשתית ב- DB או בכוח אדם, אלא רק בתשלום חודשי סביר עבור השימוש בתוכנת ה- ERP או ה- CRM.

ארגונים רבים ובעיקר חברות צעירות בראשית דרכן, עומדים בפני תקציב לוחץ ומנסים לצמצם הוצאות כבדות ולשלם רק עבור התקופה הקרובה ולא להשקיע בגיוס אנשי תשתיות, ברכישת שרתים וברכישת רישיונות תוכנה.

SIT מציעה פתרון ERP מלא ופתרון CRM מלא במתכונת של SaaS - Software as a Service - תוכנה כשירות.

 • אין צורך ברכישת רישיונות למערכת ה- ERP, ה- CRM ול- DB.
 • אין צורך בגיוס אנשי תשתיות ומיישמים.
 • אין צורך ברכישת שרת.
 • אבטחת מידע ברמה גבוהה ביותר.
 • תוכנת  ה- CRM תורץ על גבי שרתים באתר הלקוח או באתר SIT
 • אין השקעות ברישוי, בתשתיות, בכוח אדם

 Aqua Creations - מניסיונה של חברת עיצוב ישראלית עם הצלחה בינלאומית:
חברת Aqua Creations נוסדה בשנת 1994 ע"י הצלם אלבי צרפתי והמעצבת איילה צרפתי, כשהקו המנחה שלה היה פיתוח וייצור של פריטי ריהוט ותאורה בגישה אמנותית. Aqua Creations הינה חברה מובילה באותנטיות של העיצוב, בזוהר ובגישה הפואטית המאפיינת את קו העיצוב והיא דוגמה להצלחה ישראלית בולטת בשוק העיצוב בעולם כולו.

לקוחות החברה הם בעיקר מלונות, בתי קזינו, מסעדות,פרויקטי מגורים ולקוחות פרטיים. מטה החברה נמצא בתל-אביב וכולל את המרכז היצירתי, מטה העיצוב והייצור ובנוסף לחברה משרד בניו-יורק וכמאה חדרי תצוגה בעולם, התומכים במכירה הבינלאומית של  מוצרים

מודל ה- CRM On Demand מתאים ביותר לתפיסה העסקית של ארגונים כמו Aqua Creations. בחברה עובדים אנשים שעיסוקם העיקרי הינו עיצוב ברמה גבוהה ושיווק ומכירה לשוק הבינלאומי. ארגון כזה אינו מתמחה במחשוב ולכן עבורו הוצאת פעילויות המיחשוב לספק מתמחה היא נכונה מאוד מבחינה עסקית.

הבחירה במערכת ניהול קשרי הלקוחות ומודל התפעול
חברת Aqua Creations בחרה ב- SIT ליישום מערכת לניהול קשרי לקוחות, המבוססת על Microsoft Dynamics CRM, במודל עסקי של CRM On Demand.

מעבר להתאמה הראשונית של המערכת לעבודת הארגון, שארכה כחודש ימים, התפעול השוטף נעשה במודל של תשלום חודשי עבור השימוש במערכת. כל התשתית המחשובית של המערכת נמצאת מחוץ לחברה ותומכת בניהול קשרי הלקוחות של החברה בכל העולם כולל משרדיה בישראל ובניו-יורק. מודל עסקי זה מאפשר ל-Aqua Creations  לשמר ארגון מתמחה חכם, יעיל ורזה ולא להיכנס להשקעות גדולות בתוכנה, בתשתיות ובכוח אדם.

מניסיון Aqua Creations, עולה המלצה חמה לארגונים דומים להיעזר במיקור חוץ בפעילויות, שבהן אין לחברה ערך מוסף, ולהעדיף תשלום חודשי עבור השימוש באפליקציה על פני רכישת מערכת, גיוס עובדים ומימון מחלקת מחשוב בחברה.

מבין מערכות ה- CRM הקיימות בשוק, החליטה Aqua Creations לבחור במערכת Microsoft Dynamics CRM המשווקת ומיושמת בארץ על ידי חברת SIT. אנשי SIT הפגינו ניסיון וידע רב ביישום המערכת וכן ידעו להציע את קבלת שרות ה-ON DEMAND מאחר והבינו שהארגון מחפש פרויקט רזה – OUT OF THE BOX ומעדיף אותו על פני יישום מסורתי.

תכולה ושימוש במערכת

לחברת Aqua Creations מחלקת מכירות המונה כ-5 אנשי מכירות בארץ ועוד מספר קבוצות של אנשי מכירות בחו"ל. במערכת מוזנים לידים, אנשי קשר והזדמנויות עסקיות בהתאם לפעילות העסקית של אנשי המכירות. כל פעילות מול לקוחות פוטנציאלים וגם מול אנשי מדיה כמו: שיחת טלפון, אימייל, הצעת מחיר, קמפיין שיווקי וכו', נעשית דרך המערכת בארץ ובעולם. באופן זה מסייעת מערכת ה- CRM לארגון במימוש הפוטנציאל העסקי ובשמירה על קשר שוטף עם הלקוחות הפוטנציאלים עד לביצוע עסקה וגם לאחריה.

מדגישה אביגיל, מנהלת ה- PR והשיווק ב- Aqua Creations: "לעיתים אנו מקיימים קשר עם אנשים במשך מספר שנים עד לביצוע עסקה. רק לאחרונה סגרנו עסקה גדולה ביפן עם מישהי ששמרנו איתה על קשר במשך 4 שנים. לכן החשיבות של המערכת היא רבה מאוד. באמצעות המערכת שום ליד לא הולך לאיבוד".

חברת SIT  מטפלת בכל נושאי התשתיות והגיבויים    
חברת SIT העמידה איש קשר מטעמה אשר מכיר את היישום שבוצע בחברה ונותן תמיכה וסיוע בהתאם לצורך.אין שום בעיה בכך שניהול הנתונים נשמר מחוץ לארגון. הנתונים מוגנים באותה רמה ואולי אף יותר על ידי הגורם החיצוני והנגישות נוחה ביותר. זמני התגובה, נכון להיום, גם מארה"ב וגם משאר העולם הינם מהירים ביותר.

דגש  חברת SIT  
חברת SIT המשווקת ומיישמת בישראל את מערכת ה- CRM של מיקרוסופט, מאפשרת לאחרונה את פתרון ה- CRM במודל של on-demand. באמצעות מודל זה, בו הלקוח משלם לפי השימוש, מאפשרת SIT לחברות קטנות ובינוניות, שעיסוקן המרכזי אינו במחשוב, לשדרג את עצמן לרמה של חברות מתחרות גדולות. מודל יישום זה מוצע ע"י SIT גם למערכות ERP ארגוניות.

ללא אפשרות זו, המסופקת ע"י SIT, היו נאלצות החברות להיכנס להשקעות גדולות ברכישת CRM מבחינת עלות רישיונות, חומרה וכוח אדם או להתפשר על פתרון זול ופחות איכותי. לשתי האפשרויות יש משמעות רצינית מבחינת חשיפת הארגון לסיכונים עסקיים.

פתרון ה- CRM on-demand של SIT משלב את הטוב מכל העולמות : מצד אחד הארגון מקבל פתרון מן השורה הראשונה, העונה בצורה שלמה על כל צרכי הארגון הגלובאלי הבינלאומי בנושא ניהול קשרי לקוחות כנדרש היום מחברות רבות בשוק התחרותי, ומצד שני אין לארגון את הסיכון שבכניסה להשקעות גדולות הן בתוכנה ובחומרה והן בבניית מערך כוח אדם מיומן בתוך הארגון. הארגון פנוי לעסוק ב- main business שלו ולא ב- IT.

מספר מילים על ייצור ירוק
 פתרונות Software as a Service, SaaS, מסייעים בהפחתת צריכת החשמל במרכזי מחשוב, משפרים את היעילות בשימוש בכוח-אדם ובעצם מייצרים יותר בפחות עלויות. התפקיד שממלא השימוש הירוק בטכנולוגיה ילך ויגדל בעשור הקרוב ויהפוך את אופן השימוש בטכנולוגיה לפרמטר מפתח בייצור הירוק

 

מערכת ERP
Tableau BI
ניהול דרישות רכש ובקרה תקציבית
CRM SaaS
מערכת לניהול רישוי תוכנה
Crimson Hexagon
Alteryx
QMS
חברת SIT , מקבוצת החברה לישראל , נציגתה הרשמית של מערכת ה ERP מבית QAD .
QAD ERP
QAD – ה ERP עם הפתרון הטוב ביותר לניהול ייצור מוצרים טכנולוגיים
Tableau
Crimson Hexagon Certified Partner></a></td>
    </tr>
    
    <tr>
     <td width=

מבין לקוחותינו

בניית אתרים
יוני נתניהו 1ג' אור יהודה 60250 טל: 03-6341299 פקס: 03-6341301 info@sitqad.co.il 2010 © כל הזכויות שמורות לחברת SIT