SIT – ERP & CRM Solutions
מגזרים עסקיים מוצרים ושירותים About אודות
תמיכה קריירה מאמרים לקוחות קהילות ארכיון חדשות חדשות SIT & QAD

תעשיית הרפואה

QAD בתעשיית הרפואה
מערכת ה ERP של QAD עומדת בכל הדרישות הרגולטיביות , התאימות והחדשנות הנדרשת בתעשייה זו. הניסיון העתיר של חברת QAD בתעשיית הרפואה והמחוייבות המתמדת לעתיד מוודאת כי חברות המייצרות מכשור רפואי, תרופות , ביוטכנולגיה מסוגלות לעבוד מהר יותר ,בחוכמה ועם יכולת דיוק גבוהה לצרכים העסקיים.

QAD שותפים נאמנים בתעשיית הרפואה
חברות יצרניות בתעשיית הרפואה רואות בחברת QAD כשותף נאמן שמסייע להם לבצע ניתוח קל יותר , תכנון וניהול מקיף של הארגון בכל שלב של תהליכי הייצור . QAD מפתחת ומספקת פתרונות אלגנטיים לתעשייה , שפותרים את האתגרים המיידים של תעשיית הרפואה כפי שהם קיימים היום וזאת תוך כדי הכנת בסיס מעולה להצלחות התעשייה לטווח הארוך ולהשגת היעדים. QAD נשארת נאמנה לצרכי התעשייה מעל שני עשורים וממשיכה לתרום כל העת. QAD מאפשרת שקיפות מלאה על שרשרת האספקה  והענות מלאה לדרישות הכוללות בין היתר: ניהול ייצור מתקדם , שליטה על רכיבים , ניהול ביקושים ואספקתם , טיפול מלא במעקב אצוות Lot and serial number tracking ומענה מלא לאופטימיזציות של תכנון וייצור.

ניסיון של מעל שני עשורים ומחוייבות לתעשייה
QAD מעניקה ללקוחותיה מוצרים ושירותים שמחזקים את הארגון ומעניקים ערך מוסף לעסקים וזאת משום ש QAD באופן מסורתי נשארה ממוקדת בתעשייה היצרנית ומבינה טוב יותר מכל ספק ERP אחר , את האתגרים וההזדמנויות שעומדות בפני היצרנים בשוק הגלובאלי המשתנה תדיר. המענה של QAD לתמיכה בשוק היצרני העולמי הצומח הינה מלאה וצמודה לתהליכים והשינויים. האסטרטגיה של QAD היא להעניק ללקוחותינו יתרון ייחודי בשוק העסקי.

QAD מביאה פתרונות פשוטים בעלי עוצמה לתעשיית הרפואה
ל QAD חבילת פתרונות מלאה ופרקטית העונה על צרכי התעשייה והחברות הבינלאומיות , בטיפול מלא בצרכים הייצור , שרשרת האספקה , כספים , לקוחות , טכנולוגיה וביצועים עסקיים.

מיקוד בצרכי תעשיית הרפואה
מכשור רפואי - לקוחות QAD נעים מיצרני class I ועד ל class III . העומק של QAD בשליטה ברצפת הייצור עם היכולת למעקב וניטור התהליכים ממסד לטפחות וטיפול בתהליכים לאחר המכירה וניהול התמיכה הינה מלאה.

תרופות - QAD גאה שבין לקוחותיה נמנים יצרני תרופות גנריות ואתיות כאחד. עם יכולות הניהול המעולות של מערכת ה QAD ביחד עם טיפול ושליטה בחומר ובאצווה כאחד וראייה מלאה של רצפת הייצור והאספקה.

ביוטכנולוגיה - QAD תומכת בלקוחות הביוטכנולוגיה להשיג צמיחה מהירה בזמן קצר. היכולת להטמיע במהירות ובקלות את פתרון ה ERP של QAD עם ואלידציה מלאה , הופכת את פתרונות QAD לאטרקטיבים במיוחד לחברות שחוות צמיחה מהירה.

מענה מלא ותאימות לרגולציות הנדרשות בתעשיית הרפואה
לא משנה היכן בעולם , יצרנים בתעשיית הרפואה והמכשור הרפואי עומדים בפני דרישות רגולטיביות מחמירות , מ ה FDA בארצות הברית , דרך הדרישות בגוש האירו ה CGMP , אוסטרליה ויפן. מערכת ה ERP של QAD בנויה לתמוך בדרישות הרגולטיביות והסטנדרטים  ובעלויות נמוכות.

פתרונות לרגולוציות
ל QAD מגוון רחב של כלים לביצוע אוטומציה לבדיקות הנדרשות בהתקנה , תפעול ואיכות הביצועים הנדרשים (IQ,OQ,PQ ) 
QAD מוודאת כי הכלים שברשותה לתמיכה בואלידציה מאפשרים ליצרנים לנהל סביבה בפיקוח מלא תוך יישום בטוח ופשוט. כלי ה Audit Trails והחתימות האלקטרוניות Electronic signature , עוזרות לחברות לעמוד בדרישות ה FDA 21 CFR Part 11 והדרישות הקיימות בתקנות הכספיות של SOX -Sarbanes-Oxley .

תמיכה בתהליכים ממוקדים בתעשייה
ל QAD הבנה מעמיקה בדרישות המכשור הרפואי  . בכדי לעמוד בצורך בטיחות המוצר , מספקת QAD פתרון בדמות workflow אוטומטי וסבבי אישורים לשינויי הנדסיים. (מודול ה Product change control ). כמו כן , ניטור אחר אורך חיי המוצר על המדף מפחית פחת ומוודא שהלקוח ייקבל אך ורק מוצרים תקפים ותקינים. QAD גם מספקת כלים לניהול קבוצות רכישה , rebates ו chargeback. ל QAD גם מודול לניהול מלאים בקונסיגנציה , כך שליצרנים יש שקיפות מלאה על מצב המפיצים והמשווקים. מודול ה SSM-Service support Managment מטפל בתהליכי RMA ומעקב אחר תקלות מוצרים.

הי טק
תעשיית הרפואה
שאלות ותשובות לחברות בתחום מדעי החיים
תעשייה
מוצרי צריכה
רכב
מזון ומשקאות
ארגונים ולונטריים
חברת SIT , מקבוצת החברה לישראל , נציגתה הרשמית של מערכת ה ERP מבית QAD .
QAD ERP
QAD – ה ERP עם הפתרון הטוב ביותר לניהול ייצור מוצרים טכנולוגיים
Tableau
Crimson Hexagon Certified Partner></a></td>
    </tr>
    
    <tr>
     <td width=

מבין לקוחותינו

בניית אתרים
יוני נתניהו 1ג' אור יהודה 60250 טל: 03-6341299 פקס: 03-6341301 info@sitqad.co.il 2010 © כל הזכויות שמורות לחברת SIT