אודות

חברת SIT

 נוסדה בשנת 1996 ומעסיקה כ 80 אנשי מקצוע המתמחים בהשבחת תהליכים עסקיים.

הצוות שלנו

אלי גולדפרב
מנכ"ל משותף

עופר ליפקא 
מנכ"ל משותף

דרור שרון  
סמנכל תפעול 
ERP

מוניקה פוניאה
סמנכ"ל תפעול BI

רחל יקיר 
סמנכ"ל כספים

נציגי QAD בישראל

SIT  הינה הנציגה הבלעדית של חברת QAD  החברה שפיתחה תוכנת ERP  המותאמת לארגונים יצרניים. יישום התוכנה משביח, בהצלחה מרובה, תהליכים עסקיים בלמעלה מ-6,000 ארגונים ברחבי העולם בתחומים מגוונים: תעשייה עתירת ידע, אלקטרוניקה חברות Startup , ציוד רפואי ומוצרים רפואיים נלווים, מזון ומשקאות, תעשייה קלאסית, מוצרי צריכה ותעשיית רכב.

מחלקת אנליטיקה מתקדמת

SIT היא השותפה הבכירה ביותר של מותג ה BI המוביל בעולם Tableau. 7 שנים של עבודה משותפת הדוקה ומקצועית עם תוצרים מרשימים ביותר: למעלה מ 200 לקוחות מהגדולים והמוכרים בארץ  ומאות פרויקטים מוצלחים. SIT לא קופאת על שמריה ובאופן עקבי מחפשת אחרי טכנולוגיה פורצת הדרך הבאה שתוביל את השוק קדימה בתחום ה BI והאנליזה.  

איכות בארגון – QMS

מנהלים רבים החלו להבין במרוצת השנים כי נושא האיכות בארגונים הופך להיות נושא המחייב מעורבות הנהלה וכי תרבות האיכות הינה גישה שחייבים לאמץ ע"מ להבטיח את איכותם של המוצרים והתהליכים.

חברת SIT מביאה את החידוש במחשוב הארגון בעולם האיכות החל משלב תכנון המוצר דרך ייצורו ועד למכירתו בפלטפורמה אחת  – QMS – Quality Management System.

מערכת לניהול איכות (QMS) של חברת QAD הינה מערכת המנהלת בצורה הגמישה ביותר את כל פעילויות האיכות בארגון הכוללות: ניהול מסמכים, ניהול ספקים (SCAR), ניהול סיכונים וניתוח אופני כשל, אי-התאמות, ניהול פרוייקטים, כיול מכשירים, איכות תכנון מוצר מתקדם, ניהול לקוחות ועוד.

מערכת לניהול איכות (QMS) מתממשקת לכל מערכת ERP ו/או כל מערכת מידע פעילה בארגונך וכמובן יכולה להתנהל באופן עצמאי כמערכת Standalone.

צוות SIT

מונה מומחים מתחום

ראיית החשבון

מהנדסי תעשייה הנדסה וניהול

מנתחי מערכות

מהנדסי מערכות

מומחי בסיס נתונים DBA ומתכנתים

איתך בדרך להצלחה

הניסיון הרב שנצבר ב SIT ,בשילוב התוספות וההרחבות למוצרים שפיתחנו, מאפשר לנו ליישם ולהטמיע את מערכות ה ERP  ה- Tableau וה- Alteryx  בצורה מיטבית ולהביא למימוש היעדים העסקיים שלך. הפתרונות המובילים בעולם מובילים את הלקוחות שלנו קדימה. מעל ל- מאה וחמישים חברות מובילות בכל תחומי התעשייה נהנות מפתרונות ERP ואנליזה שמעניקה חברת SIT וזאת תחת סטנדרטים גבוהים של שירות מקצועי ושותפות ארוכת טווח.

אנו מאמינים כי הצלחת הארגון מורכבת מתהליך עקבי ומתמיד של השבחת תהליכים עסקיים של הארגון ולא משינוי חד פעמי. תוך ליווי הארגון ותמיכה בשינויים העסקיים , תוך ביצוע מיפוי תהליכים ושיפור תמידי.