יצרנים בתעשייה

מעל 1,100 אתרי יצור מתחום התעשייה מריצים QAD.

ב-
מדינות בחרו בפתרון ה Industrial של QAD

פתרונות מובנים ליצרנים בתעשייה

הלקוחות הגלובליים עוברים יותר ויותרלהזמנות לפי דרישה (Make-to-Order), ולהזמנות עם קונפיגורציה שנבחרת על ידם (Configure-to-Order) ,(Assemble-to-Order), על כן היצרנים הגלובליים נדרשים להיערך לאספקת הביקושים השוניםבאיכות גבוהה ביותר ובזמן.

דרישות אלו מציבות אתגרים לא פשוטים בניהול שרשרת האספקה הפנימית, תיאום מושלם עם הזמנות הספקים, שליטה בעלויות, אבטחת איכות, מעקב אחר הייצור וכמובן אופטימיזציה של רמות המלאי.

אריזות גמישות

יצרני אריזות מתמודדים עם שינויים מהירים בקונפיגרציית המוצר  ושינויים תכופים של תוויות,תמונות ומדבקות על מנת לתמוך בלקוחותיהם שמעמידים את הצרכן במרכז

יעילות תפעולית היא הכרח בכל הקשור לניהול עלויות חומר, תיאום לוחות זמני הייצור, מצויינות בשירות והתעלות מעל רף הציפיות שהוגדר ע"י הלקוח.

הנדסת חומרים

יצרני התקנים הנדסיים הופכים את חומרי הגלם למוצרים כך שיתמכו בצורה קפדנית במאפיינים הפיזיים בצורה חסרת מדוייקת ובמגוון גדלים וצורות.

יעילות תפעולית היא הכרח בכל הקשור לניהול עלויות חומר, תיאום לוחות זמני הייצור, מצויינות בשירות, איכויות המוצר והתעלות מעל רף הציפיות שהוגדר ע"י הלקוח.

קבלני משנה

קבלני משנה מחויבים בעמידה בלוחות זמנים מאוד צפופים הדורשים גמישות מערכת משמעותית. תהליך היצור חייב לתמוך במינימום איטרציות ביצור האבטיפוס של המוצר ע"מ להיות מסוגלים ליצור בכמויות גדולות ובזמן כמובן. ניהול קיבולת אפקטיבי הוא חיוני ומצריך מענה מיידי בפתרון בעיות טכניות קשות תוך כדי שמירה על איכות היצור.

יצרני ציוד מקור (OEM)

יצרני ציוד מקור (OEM) מעצבים/בונים חלקים מכאניים, הידראוליים ורכיבים אלקטרונים מורכבים  

ה OEM מאותגרים באופן תדיר בניהול שרשרת אספקה מורכבת של עצי מוצר רב-שכבתיים וחייבים לעקוב אחר אילן היוחסין של דגמים שונים ומגוונים תוך דרישה לתמיכה בלקוחות אחרי קניה (Aftermarket).

חידוש מוצרים

בהתחשב בשינוי מתמיד של חומרים ורכיבים, ייצור מחדש (Remanufacturing) דורש גמישות מערכתית חסרת תקדים ע"מ להיות מסוגלים להתאים את השינויים ולהתאים את תכנון שרשרת האספקה, תוך שמירה על רמות ביצוע וגמישות בתשתיות IT ובכך לתרום להצלחת היצור ואספקת המוצרים של ציוד מחודש.

יצרני כבילה ומלאי בגלילים

אחידות באיכות המוצרים ובגודלם המדוייק הינה קריטית מאוד לרווחיות בתעשייה שמאופיינת ברווחיות נמוכה

יעילות תפעולית היא הכרח בכל הקשור לניהול עלויות החומר, תיאום לוחות זמני הייצור, מצויינות בשירות, איכויות המוצר והתעלות מעל רף הציפיות שהוגדר ע"י הלקוח.

כתבו לנו

מעל 1,100 אתרי יצור מתחום התעשייה מריצים QAD.

ב-
מדינות בחרו בפתרון ה Industrial של QAD