פתרונות ליצרנים בתחום מוצרי הצריכה

מעל 700 אתרי יצור משתמשים בפתרונות QAD

ב-
מדינות בחרו בפתרון QAD לניהול מוצרי הצריכה שלהם.

פתרונות ליצרנים בתחום מוצרי הצריכה

בעולמנו הדינמי כיום המונע ע"י ביקושי הצרכנים יש ליצרנים צורך חיוני להתאים עצמם לשינויים היומיומיים תדירות פיתוח ושיפור  מוצרים כמו גם קצב עדכון המלאי גדלה לכל שינוי בהרגלי צריכה ודרישות הצרכן השפעה מיידית על שרשרת האספקה של היצרן דבר המחייב את היצרנים יעילות אם בכוונתם לשמר את הרווחיות שלהם

על מנת להגדיל את נתח השוק ואת הרווחיות בהתאמה, חברות מוצרי הצריכה חייבות להקדים לענות על דרישת לקוחות תוך ניהול מתח הרווחים ומענה על דרישות בטיחות ותקנות סביבתיות.

משקי בית ומוצרים ארוזים

יעול תהליכים ושליטה מקצה לקצה קריטיים ומשפיעים על יכולתם של יצרני מוצרים ביתיים וציוד אישי, לייצר בהצלחה מוצרים באיכות גבוהה ולספקם בזמן. החברות חייבות לשפר תהליכים באופן תדיר ובאותה עת לנהל ביעילות את קידום המכירות תוך מעקב צמוד אחר מידע אודות המוצרים בכל תהליך היצור.

מוצרי אלקטרוניקה

יצרני מוצרים אלקטרונים לצריכה ביתית ותעשייתית נמצאים בתחרות מתמדת בשוק משתנה ודינמי והיכולת להציג פיתוחים חדשים היא קריטית מאוד להצלחתם. מערכת ה ERP של חברת QAD תעזור להפחית עלויות, תחזק את שיתוף הפעולה בין הלקוחות והספקים, תעזור בניהול חומרים בנפח גבוה וקיצור מחזור חיי המוצר תוך שמירה על רווחיות.

מוצרים בדידים

לקוחות של יצרני מוצרים בדידים (Discrete Products) מצפים שתהליך הזמנת המוצרים יהיה יעיל ושוטף ויכולת הבחירה בעת הקמת ההזמנה תהיה גמישה וקלה. מערכת ה ERP של חברת QAD תסייע ליצרנים אלה לשפר את תהליכי שירות לקוחות, תוך התמודדות עם קשיי ניהול שרשרת אספקה ותהליכי ייצור מורכבים.

ייצור תכשיטים

יכולתם של יצרני תכשיטים לעקוב אחר חומרים, לנהל בו בזמן מחסני ערובה ולדאוג לשינוע מיוחד של המוצרים תוך מזעור עלויות ייצור ,חיונית לשמירה על רווחיות ויתרון תחרותי. QAD מספקת עקיבות מלאה ויכולת שליטה וניהול מלאים עבור אותם מוצרים יקרי ערך.

כתבו לנו

מעל 700 אתרי יצור משתמשים בפתרונות QAD

ב-
מדינות בחרו בפתרון QAD לניהול מוצרי הצריכה שלהם.