מזון ומשקאות

מעל 500 אתרי יצור בתחום המזון והמשקאות מריצים QAD

ב-
מדינות בחרו בפתרון QAD למענה בתחום המזון והמשקאות

מזון ומשקאות

מורכבות היצור בתחום המזון והמשקאות היא עצומה. ישנם הרבה קווי מוצר שונים ותהליכי יצור מורכבים אשר מציבים אתגרים לא פשוטים ליצרנים. היצרנים נדרשים להתאמות במוצר – תמחור ואריזה משתנים ללא הרף.חוסר האחידות בשרשרת האספקה מקשים עוד יותר על רצף היצור והאספקה. במקביל, נדרשים היצרנים לעמוד בתקנים ובתקנות בטיחות וסביבה שמשתנים ללא הרף.

אחסנה ושימור של מזון בעל חיי מדף ארוכים

פתרונות QAD למזון בעל חיי מדף ארוכים הנשמר בטמפרטורת החדר, במיכלים אטומים, מאפשרים לחברות מהמגזר הזה לנהל את שרשרת האספקה המורכבת החל מתחזיות וביקושים למוצר וכלה בתהליך רכישת חומרי הגלם ואחסנתם באיתורים מותאמים.

ייעול תהליכי ייצור וצמצום המלאים מעולם לא היה קל יותר עם כלי התכנון המשולבים של QAD.

מזקקות, יקבים ויצור בירה

יצרני משקאות אלכוהוליים, יקבים ומבשלות שיכר נתקלים בקשיי חיזוי כדי לבצע  תכנון נכון של מוצריהם בשלבי הייצור השונים. כאשר מצד אחד הם נדרשים לעמוד בתחזיות ומן הצד השני נדרשים לתכנון היצור לטווח הארוך.

כלי ניהול ותכנון חכמים של QAD מסייעים ליצרניםבניהול שלבי היצור השוניםתוך מענה לסיפוק הטעמים הצרכניים המשתנים ושמירה על עמידה בתקנות יצוא קפדניות.

מזון קפוא

יצרני מזון קפוא נדרשים לעקיבות מלאה בכל הנוגע לשינוע ואחסנה של מוצריהם. יצרנים מהמגזר הזה חייבים לשמור ולהוביל את המוצרים בטמפרטורה מבוקרת ולהיעזר בשירותים של חברות שינוע והפצה יעודיות לתחום זה  3PL ,ובקבלני משנה תוך מזעור עלויות ההפצה והיצור.

מחלבות ויצרני מזון טרי

חומרי גלם מתכלים, מוצרים בעלי חיי מדף קצרים, איכויות ועלויות אחסון הם רק טעימה מהמורכבויות איתם מתמודדים המחלבות ויצרני המזון הטרי. כלי התכנון של QAD עוזרים ליצרנים ממגזר זה לאתר ולעקוב אחר מוצרים אלו תוך הסתגלות לשינויים בדרישות סימון המוצרים ותכנון חיי המדף הקצרים תוך כדי אספקת המוצרים בטריות ובזמן.

סוכריות וממתקים

תחום יצור הסוכריות והממתקים ובמיוחד קונדיטורים נדרשים להתמקד ביצור מוצרים משובחים תוך  שמירה על נראות המוצר (Artisanship) ע"מ לספק את דרישות השוק הגלובלי. כדי להשיג זאת, הם חייבים לנהל את המלאי ביעילות, להפעלי קווי מוצר ביעילות וללא תקלות, ולתאם ערוצי הפצה מרובים הן למשווקים והן לחנויות בבעלות החברה.

כתבו לנו

מעל 500 אתרי יצור בתחום המזון והמשקאות מריצים QAD

ב-
מדינות בחרו בפתרון QAD למענה בתחום המזון והמשקאות