סטטיסטיקות מראות בברור - אם לא תנתחו את הנתונים שהעסק שלכם אוגר לא תשרדו.

ב- 94% מהארגונים קיימים יותר ממקור אחד של נתונים.

כמות הנתונים גדלה באופן אקספוננציאלי.

בעולם הטכנולוגי המתפתח מורכבות הניתוח הנדרשת עולה כל הזמן.

ללא הצטיידות בכלים מתקדמים לאנליזה של Data תאבדו יתרון עסקיים רבי ערך.

אל תמתינו עד שיהיה מאוחר מדי.

מחקרים מראים שבכ- 94% מהארגונים קיימים יותר ממקור אחד של נתונים. כמות הנתונים גדלה באופן אקספוננציאלי והמורכבות של הניתוח עולה איתם. היכולת לנהל את הנתונים שלכם, לבצע בהם מניפולציות, לנתח אותם ולהבין אותם הופכת למשמעותית יותר ויותר עבור כל ארגון. לנו ב SIT יש כמה מהכלים המובילים בשוק היום כמו Tableau ו- Alteryx.כלים אלה בשילוב עם נסיון של למעלה מ-20 שנה יוכלו להוביל אתכם להצלחה קצת עלינו: אנחנו כאן משנת 1995 מובילים דרך של מקצועיות וחדשנות בשוק טכנולוגיות המידע. מקום טוב באמצע באור יהודה וכ-80 עובדים המלווים אותנו כבר שנים בייעוץ והטמעה של הכלים המובילים בשוק. נשמח לשתף אתכם בנסיון הרב שצברנו עם מערכות ERP , בינה עסקית ואנליטיקות מתקדמות בדרך להצלחה משותפת שלכם ושלנו.

צריכים עזרה בלקרוא את הנתונים שלכם לסדר? אנחנו הכתובת שלכם. צרו קשר.

alteryx

חברות מכל הגדלים מבינות את הפוטנציאל העצום שיש לנתונים, אבל עדיין מוצאות את עצמן נאבקות להפוך את הנתונים האלה למשהו שניתן לפעול על פיו מבלי להסתמך על צבא של תכנתים או אנשי IT .

למעשה אנליסטים רבים במחלקות שונות בארגון כגון שיווק, מכירות, כספים ועוד מוצאים את תהליך הכנת הנתונים ושילובם עם נתונים אחרים פנים וחוץ ארגוניים כתהליך איטי וכואב.

האם זה חייב להיות כך?

taleau

Tableau הינו כלי לניתוח נתונים עסקיים, שהופך במהירות ע"י פעולות  Drag & Drop פשוטות ואינטואיטביות  טבלאות ומספרים מסורבלים ולא קריאים, להמחשות גרפיות קריאות, ברורות וברות ניתוח יעיל וזריז, בזמן אמת.

הפלאטפורמה מאפשרת לכם לאבחן בקלות את התובנות/בעיות/נקודות השיפור/האנומליות שחבויים בנתונים שלכם ועל ידי כך מאפשרת קבלת החלטות עסקיות נכונות בזמן אמת.