פתרונות מובנים ליצרנים בתחום הרפואי

מעל 450 אתרי ייצור בתחום הרפואי מריצים QAD

ב-
מדינות בחרו בפתרון QAD למענה בתחום הרפואי

פתרונות מובנים ליצרנים בתחום הרפואי

יצרנים בתחום הרפואי משקיעים הרבה בחדשנות, איכות המוצר ובטיחות החולים, בסביבה מושפעת משינויים רגולטוריים שבה גדלים באופן קבוע מורכבויות שרשרת האספקה, נוצרים אתגרים לא פשוטים. שווקים מתפתחים, יוזמות חדשות בתחום האיכות והגברת מיזוגים ורכישות חדשות מוסיפים למורכבות של הייצור והאספקה בתעשייה זו.

קבלני משנה/ יצרנים לפי חוזה

יצרנים בתחום הרפואי מספקים יצור, אריזה ומספר שירותים נוספים עבור חברות התרופות וחברות המכשור הרפואי.

הם מתמודדים עם שוק תחרותי הדורש יעילות תפעולית גדולה יותר ומיקוד על מדדים מרכזיים כמו צמצום מלאים, ניצולת ושיפור מדדי שירות הלקוחות.

מכשור רפואי – אבחון

חברות המייצרות ערכות אבחון (חברות IVD) מייצרות חומרים המגיבים לסביבה ומכשירים המיועדים לאבחון ומעקב אחר מחלות.

יצרני IVD נמצאים באתגר מתמיד לעמוד בחזית הייצור ולהתעדכן בכל הנוגע למגמות הקליניות המשתנות במהירות תוך התמקדות בפיתוח פתרונות חדשניים המגבירים את יעילות בדיקת החולה ותוצאותיו.

מכשור רפואי – כירורגי

יצרני מכשור רפואי כירורגי מייצרים מכשירים שתוכננו במיוחד או ערכות לשימוש ביצוע פעולות מסוימות במהלך ניתוח. כשהרגולציה ממשיכה לנשב בעורפם חברות מכשור כירורגי, הנמצאות בתחרות קשה ומתמדת, מקבלות את המוטיבציה לשפר את המדדים ולהגדיל את אפקטיביות חדרי הניתוחים, ע"י הורדה במספר ביקורי הפציינטים

מכשור רפואי – אורטופדיים

חברות מייצרות ומפתחות שתלים אורטופדיים כדי להחליף מפרקים או עצמות שנשחקו/נפגעו. יותר מתמיד, היצרנים עובדים ישירות מול הרופאים כדי למצוא ולהמציא פתרונות אורטופדיים מקיפים.

בין אם בייצור רובוט מנתח או שתלים אורתופדיים פולשניים או מורכבים, חברות מכשור אורטופדי נחשבות לממציאות בתחומן בכל הנוגע לטיפול בחולה.

פארמה / ביוטכנולוגיה

חברות התרופות והביוטכנולוגיה ממציאות ומייצרות תרופות המרפאות מחלות ומגינות מפני הידבקות. חברות אלו מתמודדות עם שוק תחרותי עולמי הנשלט על ידי תקנות מחמירות ושרשרת אספקה מורכבת ומחפשות ללא הרף דרכים חדשות בהן ניתן לשלב איכות לתוך תהליכי הליבה העסקיים שלהם ותכנון שרשרת אספקה בצורה אופטימלית.

כתבו לנו

מעל 450 אתרי ייצור בתחום הרפואי מריצים QAD

ב-
מדינות בחרו בפתרון QAD למענה בתחום הרפואי