צריכים אנליזה מתקדמת לנתונים שלכם אבל זה לוקח זמן ארוך מדי?

Alteryx - Advanced Self Service Analytics

אפליקציות אנליטיות

אפליקציות אנליטיות

שאלו את עצמכם:

1234567

האם הנתונים שלכם מפוזרים, לא מטויבים ולא מוכנים לאנליזה?

12345673

האם הכנת הנתונים לאנליזה לוקח ימים? שבועות?

Untitled-29

מעונינים לשחרר את האנליסט שלכם מתלות במתכנת או Data scientist עסוק?

12345675

רוצים להתייעל ולחסוך לארגון שלכם עשרות ומאות אלפי דולרים בשנה?

30

מעונינים להשתמש בתהליכים שיצרתם שוב בקלות? רוצים לשתף אותם בארגון?

אם אלה שאלות שמעסיקות אתכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות המחשבה.

Alteryx Designer

אנליסטים צריכים להתחבר למקורות נתונים רבים ומגוונים בכדי לספק תוצרת. ב- Alteryx תוכלו ליצור תהליכי ETL ואנליזה  בממשק  מבוסס Drag & Drop  וללא צורך בקידוד מה שמקטין עד פי 100 את זמן העבודה.השתמשו בפרדיקציות, יכולות GIS  ובעשרות פיצ'רים אחרים וצרו תהליך בקלות. השתמשו בתהליך שוב ושוב ושתפו אותו לארגון בקלות. 

Alteryx serevr

 Alteryx Server מציע ארכיטקטורה אמינה, ויכולות אדמניות חזקות כך שתוכלו להרגיש בטוחים בשיתוף האנליזות, האפליקציות והתהליכים שיצרתם. השתמשו ב- Alteryx Server למנף את כל הארגון לכיוון של החלטות מבוססות נתונים תוך צמצום משמעותי של סיכונים ו DownTime. עם שילוב חזק של תהליכי ניתוח אנליטיים מרכזיים ושליטה של ה IT הקרקע תהיה יציבה מספיק להצעיד את הארגון קדימה

alteryx analitics gallery

הפכו את היצירות האנליטיות שלכם לאפליקציות ששאר הארגון צורך בדומה מאוד למה שמשתמשים עושים ב- Google Play או ב- Up store. מנפו את הכוח של הענן ואפשרו לכל אחד בארגון שלכם בין אם אלה פרטנרים, לקוחות  או ספקים לצרוך אנליזה.  זו לא פחות ממהפכה ארגונית בכל הנוגע ליצירה וצריכה של אפליקציות אנליטיות וכל זאת ללא עזרה מ- Data Scientist או אנליסטים בכירים אחרים.