משפט הנעה לפעולה

Social Data You Can Work With

Crimson Hexagon תאפשר לכם להאזין למה שמתרחש ברשתות החברתיות. בעזרת הניתוח הסנטימנטלי שאינו תלוי בשפה אותוCrimson Hexagon מספקת, תוכלו להבין מה הצרכנים חושבים, מה הם צורכים, מה ההעדפות שלהם ומה מניע אותם.תוכלו להשתמש בידע הזה כדי להחליט החלטות אסטרטגיות בכל תחום ותחום של העסק שלכם. Crimson Hexagon מאפשרת גישה מלאה למאגר המידע ללא הגבלה!


למעשה Crimson Hexagon פותחת דלת לקבוצת המיקוד הגדולה בעולם.

צרו איתנו קשר להזמנת Demo באמצעות הטופס מימין

חוזקות ותכונות עיקריות:

  • מאגר עצום של מידע.850 מיליארד פוסטים. עשרות מיליונים נוספים בכל יום. מ: Twitter, Facebook, Instagram,Tumblr, Blogs & Forums. גישה מלאה למאגר המידע ללא הגבלה!
  • Autosentiment – ניתוח אוטומטי שמאפשר קבלת תמונת מצב מהירה שלילי/חיובי או נייטראלי.
  • Brightview – באמצעות אלגוריתם שפותח באוניברסיטת הרווארד המאפשר ניתוח עומק אגנוסטי לשפה. מעוניינים לדעת יותר? חיובי בעקבות מה? שלילי מאיזה סיבה? Brightview מאפשר לנתח מספר עצום של פוסטים בקלות כאשר התוצר הסופי הוא מידע מדויק של הרצונות של הלקוחות שלכם ומה מניע אותם.
  • Affinities -ניתחתם מותג/קמפיין ורוצים להעמיק עוד? מה ההעדפות של האנשים שניתחתם? הם אוהבים רכיבה על אופניים או מוזיקת קאנטרי? איך הם משתפים ברשת? מידע שלא יסולא בפז להחלטות העסקיות שלכם.

Topic wheel , Clusters, Word cloud – פיצ'רים מהירים ואינטואיטיביים שמציגים את המילים העיקריות בשיחה והקשרים ביניהם.

  • ממשק Drag & Drop ידידותי וקל, עשרות פיצ'רים, סינונים ואפשרויות. אתם תחליטו כמה עמוק אתם רוצים/צריכים לחפור.

לסיכום:

אם האתגרים שלכם הם בתחומים הבאים:

שיווק דיגיטלי◄ניהול מותג ◄פיתוח מוצרים ◄שרות לקוחות ◄תכנון מדיה ◄יצירת תוכן ◄ניטור קמפיינים◄בחינת ROI◄השקות מוצרים◄אסטרטגיה עסקית

Crimson Hexagon זה מוצר שאתם חייבים לבחון.

למה Tableu עם SIT?

חברת SIT ידועה בנסיונה המקצועי והכרתה את הכלי ברמה הגבוהה ביותר בשוק והינה היחידה בישראל בדרגת "שותף זהב" (GOLD Partner) –הדרגה הגבוהה ביותר של שותפות עם חברת Tableau. מעמד שותף זהב ניתן לנו בשל הניסיון הרב אשר צברנו בתחום ובשל המגוון העשיר והמספר הרב של לקוחותינו.